Alba Traditional Countryhouse New Anchialos Village
78 m²
2 hálószoba
1 fürdőszoba
Összes megtekintése
Elhelyezkedés
A 2 hálószobás Alba Traditional Countryhouse New Anchialos Village Néa Ankhíalos legfeljebb 4 vendéget fogadhat, lehetőséget kínálva egy terasz élvezetére.
A Paralia Neas Achialou egy 19 perces sétára, a Nea Aghialoszi nemzeti repülőtér pedig 5 km-re található a Néa Ankhíalos városi nyaralótól.
Az 1 fürdőszobás villa a kertre néz, így fokozva tartózkodásának élményét. A Néa Ankhíalos városi ingatlan külön WC-vel és zuhanyzóval ellátott fürdőszobát biztosít. A fürdőszobai kényelmek magukba foglalják a hajszárítót és törölközőket.
Az Alba Traditional Countryhouse New Anchialos Village magába foglal egy teljesen felszerelt konyhát, felszerelve kávé/tea készítővel, sütővel és konyhai edényekkel. A vendégek vacsorázhatnak az 1 km-re található Megas Alexandros Restaurant vendégszeretetét élvezve.
Az Artemis House Apartman Kárpathosz kiváló elhelyezkedése miatt könnyen megközelíthető a hozzávetőlegesen 1 km-re lévő Karpathosz kikötője. Az apartman…
Foglalás US$97
Gyakran Ismételt Kérdések
❓
Van konyhai felszerelés az Alba Traditional Countryhouse New Anchialos Village kínálatában?
Természetesen, az Alba Traditional Countryhouse New Anchialos Village teljesen felszerelt konyhát kínál kávé/tea készítővel, sütővel és konyhai edényekkel együtt.
❓
Az Alba Traditional Countryhouse New Anchialos Village állatbarát?
Nem, az Alba Traditional Countryhouse New Anchialos Village nem fogad háziállatot.
❓
Az Alba Traditional Countryhouse New Anchialos Village ablakaiból milyen a kilátás?
Az Alba Traditional Countryhouse New Anchialos Village a kertre néz.
9.9
Nagyszerű
Összesen 15 értékelés
Szolgáltatások
Parkolás
Parkoló
Sport és szórakozás
Szörfözési lehetőség
Búvárkodás
Könnyűbúvárkodás
Kenuzás
Lovaglás
Horgászat
Szolgáltatások
Gyors be- és kijelentkezés
Étkezőhelyek
Kültéri étkezősarok
Konyha tulajdonságai
Elektromos vízforraló
Konyhaedények
Létesítmények gyerekeknek
Kiságyak
Szabadidős létesítmények
Strand hozzáférés
Napernyők
Napozóterasz
Kert
Szoba tulajdonságai
Légkondicionálás
Fűtés
Hangszigetelt ablakok
Ülősarok
Terasz
Kerti bútor
Tea és kávéfőző
Étkezőasztal
Fürdőszoba tulajdonságai
Mosógép
Ingyenes piperecikkek
Készülékek
LCD TV
Általános szolgáltatások
Nemdohányzó szobák
Tűzoltó készülékek
Kulcs belépés
Háziállatok
Háziállat nem engedélyezett
9.9
Nagyszerű
Összesen 15 értékelés
Elhelyezkedés
Mutassa a térképen:
Látnivalók
Nagyszerű éttermek
Közlekedés
Helyi látnivalók
Paralia Neas Achialou
850 km
Repülőterek
Nea Aghialoszi nemzeti repuloter
22 km
9.9
Nagyszerű
Összesen 15 értékelés
Szobák és felszereltség
Az 1 fürdőszobás villa a kertre néz, így fokozva tartózkodásának élményét. A Néa Ankhíalos városi ingatlan külön WC-vel és zuhanyzóval ellátott fürdőszobát biztosít. A fürdőszobai kényelmek magukba foglalják a hajszárítót és törölközőket.
A szabad szobák ellenőrzéséhez kérjük, adja meg, hogy mely napokon kíván ott tartózkodni!
Szabad szobák ellenőrzése
Szobák keresése…
Elérhető hotelek ellenőrzése
Hotelek keresése…
9.9
Nagyszerű
Összesen 15 értékelés
Fotógaléria
Értékelések
Értékelések megtekintése
Írja meg saját értékelését!
Még nincsenek hozzászólások :(
Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait